Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Feeder štapovi / Odg: Pomoć pri kupovini feeder štapa
« Poslednja poruka tišina poslato danas u 13:58:14 »
ok. hvala. čekam 3 mart da odem u formax kod autokomande
2
« Poslednja poruka laki poslato Februar 21, 2018, 23:59:41 posle podne »
Imaš windcast sad od 3m za 1-2 hiljadu više, pa idi pogledaj u formax  ;) inače dvodelni abis je sasvim korektan za tamo  thumbup
3
« Poslednja poruka tišina poslato Februar 21, 2018, 23:40:43 posle podne »
onda 2. otpada jer je 100gr, 3.otpada jer je malo skuplji i ostaje 1. hvala
4
« Poslednja poruka laki poslato Februar 21, 2018, 23:20:09 posle podne »
Aj te još malo zbunimo, za malog Mikicu neki 3.3 do 60 gr   :pecanje

ja sam sa ovim pecao tamo

5
« Poslednja poruka tišina poslato Februar 21, 2018, 22:51:21 posle podne »
ok bimba ali ti si malo dalje i ne znaš terene oko bgd pa nisi pročitao da pecam na malom mikici. a da si čitao adyjev tekst o drugom i trećem štapu znao bi na šta mislim. znači ko zna jezero mali mikica tačno će znati koji štap da mi preporuči, ciljao sam na te ljude. pozdrav
6
« Poslednja poruka bimba poslato Februar 21, 2018, 22:25:15 posle podne »
daj neke podatke tipa, na koji tereni pecaš, šta pecaš, pa tek tad može bilo ko da te savetuje. evo ti moj slučaj
imam colmic valijant 3,6m lajt varijanta (nažalost sad u slomljenom stanju) pa rešim da kupim novi štap. ispadne ponuda očuvani maver thor 3,9m hevy dva kompleta sa baltruner mašinicama u ekstra stanju, za 100 eura sve ukupno. e sad imam novi problem naime za moravu su odlični ali jezera Ćelije, Bovan ili Barje i kanal DTD gde uglavnom bude bela riba vrhovi su prejaki za to. naravno postoji rešenje, zamenski fiberglas vrhovi od 1oz i fider guma. kako ti oćeš da kupiš novi štap i nije kao kod mene ispalo nešto ekstra povoljno moj savet je da prvo odgovoriš na pitanja iz prve rečenice ovog mog pusuvanija, nakon toga će i tebi samom da stvari budu jasnije pa ćeš i o svakom savetu moći da pravilno razmisliš.
srećno sa kupovinom i
bistro
7
« Poslednja poruka tišina poslato Februar 21, 2018, 19:32:50 posle podne »
kupujem drugi štap za fider i čitam adyjev članak kako hvali maver abyss i rekoh sebi evo štapa za malog mikicu gde uglavnom idem, jer mi je blizu. u daljem tekstu ady kaže abyss mu skuplja prašinu jer je kupio Šimano Alivio koji je još bolji. pa pitam šta sada da kupim. imam maver powerlite 3.6 dvodelni i uzeo bih verovatno jedan od ova tri:
1. maver abuss x 3,3  dvodelni 70gr    -   50e
2. Shimano Alivio CX Feeder 3,66 100gr - 50e       
3. Shimano Beastmaster DX Feeder 3,40 60gr - 110e

ajde savet.hvala
8
« Poslednja poruka bimba poslato Februar 18, 2018, 01:42:14 pre podne »
Vlasinsko jezero zaboravi ako nemaš čamac jer realno mesta bez čamca tamo ništa zbog trave. Za sve ostale navedene terene će ti odgovarati sa različitim težinama i modelima hranilica.
9
« Poslednja poruka RedMan poslato Februar 16, 2018, 19:33:19 posle podne »
Da li neko ima iskustva sa ovim stapom?

http://www.formaxstore.com/product/shadow-feeder-3-60m-70g/16374/

Ili ako moze neka preporuka za stap,model,t.b,pecao bih na J.moravi,Nisavi i na jezerima Bovan,Vlasinsko,Celije....
10
« Poslednja poruka Boki poslato Februar 16, 2018, 12:00:48 posle podne »
90% vremena pecam na velikoj moravi tako da je 0.25 i vise nego prikladan po mojim nekim iskustvima.
Ima dosta zakacki.
Stranice: [1] 2 3 ... 10