Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Uvjerenje za prenošenje štapova  (Pročitano 1515 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže carpsrdjan

• Početnik
  • *
Uvjerenje za prenošenje štapova
« poslato: Jun 11, 2013, 10:16:16 pre podne »
Zdravo drugari pre neki dan me zaustavio na granici carinik i tražio mi uvjerenje da su štapovi licno moji i ostala oprema.Pošto on misli da švercujem jer je pribor dosta očuvan.Pa me zanima da li neko od vas ima to uvjerenje i zanima me da mi neko objasni kako se ono piše?

Van mreže Deki

• Administrator
    • Feeder.rs fishing team
Odg: Uvjerenje za prenošenje štapova
« Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2013, 10:22:17 pre podne »
Sastavis spisak opreme koju imas sa sobom stavis broj pasosa licne karte i oni ti valjda lupe pecat i to moras da imas kad se vracas. Nisu mi trazili ali smo imali za svaki slucaj. Pitaj na carini pa ce ti sve reci.
« Poslednja izmena: Jun 11, 2013, 10:25:45 pre podne Deki »

Van mreže carpsrdjan

• Početnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Jun 11, 2013, 11:49:40 pre podne »
A mamci i prihrana i ostala dodatna oprema ili samo stapove i masinice i rod pod?Mislim kako si ti sastavio?

Van mreže coolair

• Premium Member
« Odgovor #3 poslato: Jun 11, 2013, 16:44:10 posle podne »
Pa sve što je iole vredno, treba popisati. Naravno, ako poimence znaš imena svih crvića i pinkija, stavi i njih ;). Šalim se, ali, stvarno je potrebno napraviti popis i uneti u listu robe, koja se privremeno iznosi iz zemlje.

Van mreže Unter

• Premium Member
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2013, 18:56:02 posle podne »
Crve, hranu, pelete..... ne stavljaj na popis, mislim da nije dozvoljeno prenositi mamce, za žive sam siguran da ne smiješ.
Njih zbuksaj na dno pribora.

Opremu popiši i neka ti ovjere kad izlazis iz zemlje.
Godina sam prelazio RH-BIH granicu i svaki put sam imao popis isprintan na A4 papiru. Nisu htjeli ovjeriti svaki put jer je gužva a i znali su da  idemo u Pelagičevo pa im je to bilo uobičajeno.