Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Crvena x 21  (Pročitano 7347 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gaja vl

• Premium Member
Crvena x 21
« poslato: Maj 27, 2013, 21:56:21 posle podne »
Interesuje me dali je neko koristio ovu hranu u fider ribolovu, i kako mu se pokazala?
gaja

ivan

• Gost
Odg: Crvena x 21
« Odgovor #1 poslato: Maj 28, 2013, 06:11:07 pre podne »
Ja koristim La Sirene x21 Rouge. Zimska hrana, može da se koristi za dubinski ribolov. Zbog izuzetno snažne arome može da se koristi i kao aditiv. Sad žurim na posao ali dopuniću odgovor čim pre.

ivan

• Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2014, 20:18:24 posle podne »
Iz nekog razloga ova primama je trenutno malo prisutna na našem tržištu a veliki broj čak i iskusnih ribolovaca će reći da je to primama za pecanje na plovak. Ja pecam fider tehnikom tako da  iksericu koristim kao dubinsku primamu. U pitanju je brza takmičarska primama fine granulacije, jake crvene boje, izuzetno jake i neobične arome. Može se pripremiti kao lepljiv miks za dublju vodu ili kao rastresita primama koja pravi oblak u vodi.

U kombinaciji sa većom količinom lake zemlje ova primama pravi gust oblak u vodi, pri čemu ne gubi na atraktivnosti, njema aroma je skoro neuništiva. Crvenu iksericu ponekad koristim kao praškastu aromu; dodavanjem dve šake ove, možete neutralisati aromu bilo koje druge primame.
Ovu primamu možete koristiti sa mnogo zemlje, prezli, prekrupe, neke druge primame. Jedno pakovanje ove primame koje je teško 850 grama, možete razblažiti sa pet puta većom masom i opet ćete imati jako dobru primamu intenzivne boje i arome.

Na iksericu reaguje sva bela riba a primetio sam da prilikom pecanja sa iksericom dobijam i veći broj bandara nego inače. Obzirom da je riba koja reaguje na ovu primamu uglavnom sitnija bela riba, jako je važno koristiti fini pribor. Lak i osetljiv fider štap, tanak najlon i mala udica u kombinaciji sa ovom primamom su neophodni. Mamci koji se koriste bi trebalo da budu mali, pinki, larva, sitna crvena glista, beli crv ili neka od kombinacija mamaca.

Sastav primame: pekarski proizvodi, žitarice, keks, aroma.
Prosečni sadržaj pakovanja: proteini 15,3%, celuloza 4,5%, masti 7,2%, pepeo 9,1%.

Oduvek je kružila priča da ova hrana sadrži krvnu plazmu, izazivače gladi i.t.d., tako su je kod nas i reklamirali.
Na ambalaži piše da proizvod ne sadrži brašna životinjskog porekla ni hemikalije.
Ne znam šta je istina ali ova primama jeste izuzetno artraktivna, to sam potvrdio i na nekim takmičenjima.
Koristim je u periodu od septembra do maja i ovo je moja omiljena primama.

« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 21:44:13 posle podne ivan »

Van mreže gaja vl

• Premium Member
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2014, 22:16:32 posle podne »
Znači dobra je i za takmičenja? Čuo sam da je negde i zabranjena njena upotreba na takmičenjima?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 22:24:41 posle podne ivan »
gaja

ivan

• Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2014, 22:28:44 posle podne »
Mnogi su čuli i niko ne zna gde je čuo, netačno je. Ja sam je koristio nekoliko puta. Koristio sam je u četvrtom kolu lige, na jezeru Ćelije. Jedan od sudija je osetio na dvadeset metara i uz osmeh prokomentarisao kako neko koristi iksericu. Da sam bio pametan, koristio bih je u različitim varijantama u prethodna tri kola.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2014, 01:00:58 pre podne Ady »

Van mreže gaja vl

• Premium Member
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2014, 22:47:06 posle podne »
I kakav si rezultat imao? A u slobodnom ribolovu, za devu, babušku , klena ?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 22:53:08 posle podne ivan »
gaja

ivan

• Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2014, 22:58:21 posle podne »
Treći u sektoru, dvojku sam izgubio za 20gr. Da sam tako pecao u tri prethodna kola, ostao bih u ligi.
Ikserica je odlična za takmičenje i slobodno pecanje, babuška malo slabije dolazi na ovu primamu.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2014, 01:01:27 pre podne Ady »

Van mreže darko1104

• Početnik
  • *
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2014, 09:50:20 pre podne »
Po meni najbolja hrana za hladniju vodu, kad jednom osetiš tu aromu nikada je ne zaboraviš. Tako jak miris nisam sreo ni kod jedne hrane. Za hladniju vodu nema jače i bolje hrane.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2014, 10:10:47 pre podne ivan »

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2014, 12:54:52 posle podne »
Mer, Fairy, Duel, Likvi, Taš...
Al' da radi posao - radi! I to veoma efikasno!
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže zankiki

• Administrator
« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2014, 09:50:00 pre podne »
Gde je pazarite?

Van mreže dare

• Administrator
  • Pametniji, ne popuštajte više...propadosmo načisto
    • Feeder Fishing Team
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2014, 10:39:18 pre podne »
Ja free-time.u. Taman da je pazneš za kilo rakije.  rofl

P.S. koju ćemo da podelimo, naravno!
« Poslednja izmena: Februar 28, 2014, 10:41:46 pre podne dare »

Van mreže zankiki

• Administrator
« Odgovor #11 poslato: Februar 28, 2014, 11:14:08 pre podne »
Nema šta, nema jeftinijeg pribora nego preko tebe iz freetime-a  :upravusi

ivan

• Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 28, 2014, 12:11:37 posle podne »
Sad je pravo vreme za crvenu x21, na Savi bih sad samo nju sa zemljom koristio i možda uz dodatak prezle.

Van mreže zankiki

• Administrator
« Odgovor #13 poslato: Februar 28, 2014, 14:52:40 posle podne »
Znam, zato i pitam  :hi

Van mreže vlada.gajić

• Punjač hranilice
  • **
  • Feeder-forever.
« Odgovor #14 poslato: Januar 03, 2017, 11:13:56 pre podne »
Jesam ja koristio sam je extra stvar clap,nego je mnogo jaka(ja npr.iz finasijskih razloga a i ovako)je umešam u neki moj bazni mix tako da mi traje ova jedna kesa cca.bar tri pecanja.
Strpljenje je umetnost nadanja.