Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Šta mislite o ovome?  (Pročitano 27397 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zankiki

• Administrator
Odg: Šta mislite o ovome?
« Odgovor #120 poslato: Februar 18, 2016, 13:57:25 posle podne »
Lepo, lepo... Otkud da prelaziš na metal?

Van mreže arsa

• Početnik
  • *
« Odgovor #121 poslato: Februar 21, 2016, 21:48:52 posle podne »
Ne prelazim na metal, ako ne moram.

To će, kada bude vreme, odlučiti moja finansijska situacija.

Za sada samo pratim akciju.

Dok mi gospodar vučić krade svakog meseca po 25 000 dinara iz kuće, nema šanse da uđem u neku ozbiljniju priču.

Ostaje mi bar razmišljanje na temu šta bi bilo kad bi bilo.  :)

Malo li je i to?

Van mreže zankiki

• Administrator
« Odgovor #122 poslato: Februar 22, 2016, 08:19:54 pre podne »
Šta bi bilo kad bi bilo imaš u malo ranijim postovima sa moje strane. 9-10 metara i to plastičnih.
No, to sigurno neće biti skoro, ako i bude. Sa druge strane više volim da imam para za benzin, nego da se zadužim da kupim veći brod, pa nemam para da ga vozim.
Trenutni brod aposlutno zadovoljava sve što nam treba, ne znam ni zašto gledam veći, ustvari.

Opcija prodaje Marisse, pa traženja većeg broda apsolutno NE dolazi u obzir. Da provodim neko vreme bez broda ne mogu. Kad bude para na gomili da se nešto traži i kupi, doveze, sredi, pa tek onda da se prodaje postojeći, tada ću i da uđem u to. Znači, verovatno, nikada :)

Kako sam to obajsnio jednom drugaru nedavno: imam 36 godina, znači da imam još oko 50 godina da plovim Dunavom. Ne mogu da izgubim godinu ili dve u traženju i sređivanju broda :)

Za sada sređujem lagano sve po redu. Ubacio sam frižider na struju, i ovih dana krećem u tapaciranje unutrašnjosti, Maverickovom metodom, videćemo kako će ispasti.
Sledećeg proleća rasturam sve na terasi i pravim od nule. Ubacio sam električnu pumpu za vodu, a uskoro ću i eletrični wc, i to će da bude dosta za ovu godinu.

http://forum.feeder.rs/index.php/topic,1090.msg17157.html#new
« Poslednja izmena: Februar 22, 2016, 09:17:08 pre podne zankiki »