Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Pomoć pri kupovini feeder štapa  (Pročitano 44891 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže laki

• Global Moderator
Odg: Pomoć pri kupovini feeder štapa
« Odgovor #315 poslato: Jul 18, 2018, 00:29:43 pre podne »
nije tema ali cu ti odgovoriti. smanji praskastu hranu, povecaj partikle. znaci secerac, konoplja, razna semena, mrtvi crvi. prihranu nadji sa sto kpupnijom granulacijom. i trece TRPAJ TRPAJ TRPAJ. mnogo hrane. da se mala najede.

tatika ti je da je krupnija pored hranilista, prbaj sa picker olovom, nekim secercem na dlaci, glistom debelom, duzim predvezom, duzim cekanjem da je docekas 1-3m pored hranilista. iscitaj forum, pise svasta

a i walter je rekao :D

« Poslednja izmena: Jul 18, 2018, 01:55:19 pre podne laki »

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #316 poslato: Jul 18, 2018, 05:23:13 pre podne »
Pitanje za Lakija,
Da li je Maver Abyss x 3.60 slican kao Formax Shadow 3.60 mislim po karaktrristikama i ponasanju na vodi,na ribi ili nemaju veze jedan s drugim?

Hvala

Van mreže Ikac

• Početnik
  • *
« Odgovor #317 poslato: Jul 18, 2018, 11:55:48 pre podne »
nije tema ali cu ti odgovoriti. smanji praskastu hranu, povecaj partikle. znaci secerac, konoplja, razna semena, mrtvi crvi. prihranu nadji sa sto kpupnijom granulacijom. i trece TRPAJ TRPAJ TRPAJ. mnogo hrane. da se mala najede.

tatika ti je da je krupnija pored hranilista, prbaj sa picker olovom, nekim secercem na dlaci, glistom debelom, duzim predvezom, duzim cekanjem da je docekas 1-3m pored hranilista. iscitaj forum, pise svasta

a i walter je rekao :D

http://youtu.be/n3yvNU_r2R4?t=6062

Hvala Laki.

Prihrana jeste bila dosta sitna. Dodavao sam bio mrtve crve i secerac ali ne previse.
Poslusacu tvoj savet a i svakako cu morati dobro da iscitam sve po forumu.

Ja kazem da je pecanje nauka.
Pitam kuma kako da se otarasim malih riba kaze nikako, neki matori pecaros svratio i on vice nikako.
Kao to je sto je proslo kroz mrezu.

Sarandzije  :cvik

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #318 poslato: Jul 18, 2018, 12:43:43 posle podne »
uvek ces videti da matorci sa lubenicarkama i kuljom, kracim predvezom i velikom udicom imaju samo vece komade. ali oni psotave 8 stapova i cekaju pa imaju desavalja. mi sa jednim bi se smorili ko ovce. walter je stvarno u tom videu jaaaaako mnogo stvari rekao. samo ne slusaj ovog saleta sto prevodi, covek nema blage veze a engleski verovatno i sam dobro razumes. ima mnogo walterovih klipova od ranije gde peca na mec, ali i tu se mnoze svasta pohvatati iako je pecanje na plovak

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #319 poslato: Jul 28, 2018, 14:29:54 posle podne »
Da li moze neko misljenje o Formax Avatar feederu 3.6MH 20-80 ili 3.60H 30-100g.
Kakvi su uopsteno,kakvi su za reku,ponasanje na ribi....

Van mreže Cane

• Početnik
  • *
« Odgovor #320 poslato: Jul 28, 2018, 16:49:56 posle podne »
Ima sam 100gramac.Odlicam stap i retko se nalaze takvi stapovi za te pare.Jako je mocan stap,drugar ga koristi za pecanje sarana.Ali je za mene bio prejak,pa ti preporucujem onda bolje 80gr.Sve u svemu zavisi gde i sta pecas.

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #321 poslato: Jul 28, 2018, 22:21:59 posle podne »
Ima sam 100gramac.Odlicam stap i retko se nalaze takvi stapovi za te pare.Jako je mocan stap,drugar ga koristi za pecanje sarana.Ali je za mene bio prejak,pa ti preporucujem onda bolje 80gr.Sve u svemu zavisi gde i sta pecas.

Imam Formax Shadow 3.60 i Maver Abyss 3.60,pa zato pitam za Avatara,da ne gomilam stapove ako je slican kao ovi sto imam.
Inace pecam na J. Moravi,Nisava,i jezera Bovan,Celije...

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #322 poslato: Jul 29, 2018, 17:10:56 posle podne »
bolje neki slabiji stap za ta jezera, ovo sve sto imas su prejaki. iance je avatar tu negde sa shadow-om

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #323 poslato: Jul 29, 2018, 18:22:54 posle podne »
Abyssa sam uzo za jezera,nadam se da nije prejak.
Mislio sam da uzmem Avatara za reke,mada tu ce Shadow zavrsiti poso.
A kakv je Formax Elegance Pellet 3.6?

Van mreže Cane

• Početnik
  • *
« Odgovor #324 poslato: Jul 31, 2018, 11:44:34 pre podne »
Formax elegance pellet feeder ti je samo za krupnu ribu.Ja sa njim pecam samo sarane na komercijalama.
Mada moze da posluzi i za reke.

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #325 poslato: Jul 31, 2018, 14:33:45 posle podne »
Sve batina do batine!  haha  haha  haha
A(m)bis dobar štap,ali bez smisla,koji mozak stavi onoličke provodnike na vrh. Sve deblje od 016 svira,struže,grebe, a štap 80gr. Najbolji od do sad nabrojanih.
Nadam se samo da si uzeo dvodelnog abisa,taj je mnogo bolji.
Formax eleganci je za početno hranjenje i batina bez duše kao i avatar. Za šarana može ali za bilo šta drugo nije!
Ti štapovi od 4-5 hijadaarki su za zezanje pored vode,za teške početnike koji se boje da ne polome vrh u zabačaju.
Abis je dobar štap za početak,ali vrlo brzo ćeš poželeti nešto bolje.
Ne želim nikog da uvredim,samo tražili ste mišljenje.  ;)
imam zenu kao mrenu

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #326 poslato: Jul 31, 2018, 17:29:22 posle podne »
Abyss je 3.6 trodelac,uzo sam ga najvise zbog transporta.

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #327 poslato: Jul 31, 2018, 18:05:57 posle podne »
Preživećeš  ;) Dobar je to štap,šalim se ja malo! U zdravlju da se služiš,puno belki da napecaš,a šarko da te iznenadi i u galeriji da ga okačiš.  thumbup
Nemoj da se zezneš sa mašinom, pešnka 740M. Ona sa plitkom špumom,da ne poturaš deblji najlon, ionako mora tanji zbog vrhova.  haha haha haha
imam zenu kao mrenu

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #328 poslato: Jul 31, 2018, 18:34:35 posle podne »
Imam spro passion 740M i na njemu je Tubertini gorila 0.20mm,koliko vidim moracu da menham.

Van mreže RedMan

• Početnik
  • *
« Odgovor #329 poslato: Jul 31, 2018, 18:36:28 posle podne »
Preživećeš  ;) Dobar je to štap,šalim se ja malo! U zdravlju da se služiš,puno belki da napecaš,a šarko da te iznenadi i u galeriji da ga okačiš.  thumbup
Nemoj da se zezneš sa mašinom, pešnka 740M. Ona sa plitkom špumom,da ne poturaš deblji najlon, ionako mora tanji zbog vrhova.  haha haha haha

Nema mi sad nazad,vec bio s njim jednom na pecanju na Bovanskom jezeru,ne ide da ga odma prodajem.