Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: I svetski amaterski feeder kup u lovu babuške na jezeru Mikica-Krnjača.  (Pročitano 422 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
I svetski amaterski feeder kup u lovu babuške na jezeru Mikica-Krnjača.
« poslato: April 02, 2019, 19:48:34 posle podne »

Dolazak do 7h. Izvlačenje brojeva. Takmičenje od 8h do 13h. Broj takmičara 20. Učešće 1500 dinara. Peca se isključivo babuška i broje se komadi na kraju takmičenja. Jedan štap, metod hranilica i jedna udica. i pomagač sa meredovom.(2 osobe po mestu-ali nije obavezno). Mamac po želji. Obavezna veća čuvarica. Takmičenje će se održati 26 maja. Prijave ovde a uplate do 10 maja. I nagrada - fider od 3.6 metara. II nagrada fider od 3.3 metra. III nagrada piker od 3 metra. Posle takmičenja slobodno pecanje. Prijave na FB na adresi: https://www.facebook.com/Malo-jezero-Mikica-556910808133106/?modal=admin_todo_tour

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
Odg: I svetski amaterski feeder kup u lovu babuške na jezeru Mikica-Krnjača.
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2019, 14:23:21 posle podne »
ili na telefon 062/9664789

Van mreže tatkonadzeja

• Početnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2019, 15:20:54 posle podne »
Zasto nema hranjenja? Koja je poenta takmicenja onda ako vec ne mogu da uticem na svoju taktiku nego idem na cistu srecu kakvo cu mesto dobiti?

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2019, 20:47:54 posle podne »
pa kakve veze ima mesto sa hranjenjem  lol prijavljuj se bre, idemo se druzimo malo. meni je ovo iskreno super ideja, totalno drugacije od onog sto ima stalno.

Van mreže tatkonadzeja

• Početnik
  • *
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2019, 07:56:47 pre podne »
Nisam reko da mesto ima veze sa hranjenjem nego da hranjenje ima veze sa rezultatom takmicenja. Mozda i najbitnija stvar na svakom takmicenju i ribolovu uopste odabrati pravu taktiku hranjenja i vrste hrane.
Ovako se sve svodi na puku srecu izvlacenja boljeg ili losijeg mesta sa manje ili vise ribe na startnoj poziciji sto gubi poentu takmicenja.

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2019, 10:02:02 pre podne »
Podržavam svaki vid organizovanog druženja, bilo kroz takmičenje, bilo kroz gastronomiju.

imam zenu kao mrenu

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
« Odgovor #6 poslato: April 05, 2019, 13:12:52 posle podne »
ovo je takmičenje totalno drugačije od svih do sada. prvo: što niko nikada nije održao takmičenje u lovu babuški. drugo: bitno je da se družimo jer polovinu takmičara znam već sa mike. treće:svi imaju isti pribor i iste mogućnosti. kao i u svakom ribolovu ovde je pitanje sreće naravno. nećemo da imitiramo šarandžije ni bilo kog drugog. nemamo sponzore i sve se finansira iz uplata sa tim što ću izgleda i ja morati malo da se ispružim jer za razliku od svih drugih pokušaću da svaki takmičar dobije poklon. ali nije to tako važno. uživajmo u pecanju...ko hoće ima još 5 slobodnih mesta.
« Poslednja izmena: April 05, 2019, 13:19:29 posle podne tišina »

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
« Odgovor #7 poslato: April 05, 2019, 13:53:38 posle podne »
evo i kompletnog pravilnika:

Dolazak do 7h. Izvlačenje brojeva i priprema za takmičenje. Početak u 8h do 13h. Broj takmičara 20. Učešće 1500 dinara. Peca se isključivo babuška i broje se komadi na kraju takmičenja. Jedan štap, metod hranilica (na slici dole) i jedna udica. i pomagač sa meredovom.(2 osobe po mestu-ali nije obavezno). Mamac po želji. Nema hranjenja, ni pre, ni u toku takmičenja. Samo ono što je u metod hranilici. Obavezna veća čuvarica. Takmičenje će se održati 26 maja. Prijave do 1 maja a uplate do 6 maja. I nagrada - fider od 3.6 metara. II nagrada fider od 3.3 metra. III nagrada piker od 3 metra. Svaki takmičar dobija poklon. Posle takmičenja slobodno pecanje do 19h.
Prijavite se ovde ili na 062/9664789 Nenad Jeremic

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #8 poslato: April 05, 2019, 19:50:52 posle podne »
Nisam reko da mesto ima veze sa hranjenjem nego da hranjenje ima veze sa rezultatom takmicenja. Mozda i najbitnija stvar na svakom takmicenju i ribolovu uopste odabrati pravu taktiku hranjenja i vrste hrane.
Ovako se sve svodi na puku srecu izvlacenja boljeg ili losijeg mesta sa manje ili vise ribe na startnoj poziciji sto gubi poentu takmicenja.

Pa ovo je druzenje  cheers

Van mreže tatkonadzeja

• Početnik
  • *
« Odgovor #9 poslato: April 08, 2019, 13:33:10 posle podne »
Naravno, shvatam da je poenta druzenja. Pitao sam samo otkud ta pravila hranjenja jer sam prvi put cuo za tako nesto.
Prijavio sam se i ja pa cemo se druziti onda  cheers

Da li mogu da se smenjuju u pecanju pomocnik i takmicar ili kako se krene od pocetka pomocnik ostaje pomocnik do kraja?

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #10 poslato: April 09, 2019, 22:54:22 posle podne »
meni bas cool sto je ovakav sistem. ne volim ozbiljna takmicenja, svako isto, a ovo je bas fora da je skroz drugacije  preved

bice dobra zajebancija

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
« Odgovor #11 poslato: April 11, 2019, 07:52:23 pre podne »
Naravno, shvatam da je poenta druzenja. Pitao sam samo otkud ta pravila hranjenja jer sam prvi put cuo za tako nesto.
Prijavio sam se i ja pa cemo se druziti onda  cheers

Da li mogu da se smenjuju u pecanju pomocnik i takmicar ili kako se krene od pocetka pomocnik ostaje pomocnik do kraja?

evo malog objašnjenja. kao što laki reče zabava i druženje. ne moramo da kopiramo nikoga, svi neka ista pravila sa 100 zabrana. hranjenje je izbačeno da bi svi imali iste uslove, a mamac kakav god hoćete.  ja lično ne volim kada mi dođe kolega i 15-20 minuta baca li baca , kofu hrane. inače na miki sam godinama i nikada nisam hranio, samo ono što je u metod hranilici. od 5-50baba i poneki šaran, prekjuče sam imao 30 komada baba . pecam na 2 fidera i jedan sam sklonio jer nisam stizao na dva. :)  pomoćnik je tu da bude baš to, kreneš da jedeš a štap u vodu (to se meni redovno dešava pa ga vežem), pritera te pa trčiš do žbunja a riba radi. osim toga može da pomogne i komšijama. a posle takmičenja njemu drugi štap u ruke. jedino što nemam sponzore pa će nagrade biti iz fonda uplate.  prijave su završene.
« Poslednja izmena: April 11, 2019, 08:00:35 pre podne tišina »

Van mreže tišina

• Početnik
  • *
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2019, 17:09:01 posle podne »
kao i uvek neko ima obaveze pa odustane. ima još 2 mesta . javite se