Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Okuma Ceymar Feeder 13′ 390cm , 40-80gr  (Pročitano 214 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Neso

• Glistokopač
  • *
Okuma Ceymar Feeder 13′ 390cm , 40-80gr
« poslato: Septembar 02, 2018, 04:12:36 pre podne »
Pozdrav drugari.Zamolio bih za misljenje o ovom stapu Okuma Ceymar Feeder 13′ 390cm , 40-80gr  .Nemam iskustva u feeder ribolovu a dobio Sam I'm ovaj stap na poklon.Jest da se poklonu ne gleda u "zube"Ali hocu da znam kakvu alatku imam u rukama.Pecam vec veoma dugo plovkom I sarane kada imam vremena(Malo dalje su saranske vode)a pre no sto Sam se uclanio na forum dosta toga sam procitao I pokupio neku osnovu za feeder ribolov I izgleda da sam se "navukao"tako da sada prepravljam dodajem potrebno saranskoj stolici ,drzace ..... :pecanje

Van mreže laki

• Global Moderator
Odg: Okuma Ceymar Feeder 13′ 390cm , 40-80gr
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2018, 13:07:24 posle podne »
Ja sam trazio stap koji je 3.9 duzine sa sto manjom tezinom bacanja, jer hocu da ga namenim za pecanje deverike na vecim daljinama. Znaci stap koji moze da izbaci 30gr LC kaveznu ili method hranilicu na 70-100m. Naleteo sam i na ovaj ali nisam ga video uzivo mada planiram. Sa svojih 295gr i cenom od nekih 35E ne ocekuj nista. Ne znam koliko je realna gramaza, da li je glindzav, da li je u debalansu.... Sve cu to videti ako ga ima ovde kod mene. uglavnom, stap za pocetnika, za ucenje, moci ce da se izbori sa svim ribama kao i svaki stim sto ne znam gde mozes da ga koristis tj. koji su mu limiti. Neko jezero i kanal ce izdrzati, neku manju reku predpostavljam. Za ostalo ne verujem

Van mreže Neso

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2018, 03:21:30 pre podne »
Hvala Laki.Nisam ga Jos probao ali bice upotrebljavan bas na jezera,a to o kvalitetu sam isto mislio koliko para toliko muzike.Pravim uporedbu sa mojim ostalim stapovima za plovkarenje,bog I sesirdzija.A I kod nas u mkd.slaba je ponuda feeder stapova I opreme,cunjao po radnjama I trazio stapove o kojima sam ovde procitao I nista od toga izbor nikakav,a I skoro nema onih koji pecaju na feeder,pa mozda zbog toga prodavci ne nabavljaju nesto bolji asortiman.

Van mreže sasa.admiral

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #3 poslato: Septembar 11, 2018, 22:00:54 posle podne »
Postovani Laki, da li ste probali ovaj stap?
Planiram da kupim u verziji 360 40-80 gr za bare, jezera i manje komercijale (ribe do 5 kg).
Unaprijed zahvalan,
Sasa iz Bijeljine

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #4 poslato: Septembar 11, 2018, 23:19:50 posle podne »
Nisam ali ići ću ovih dana. Ako ga ima u NS