Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Maver Elite & Maver MV-R  (Pročitano 589 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cane

• Početnik
  • *
Maver Elite & Maver MV-R
« poslato: Mart 27, 2018, 19:50:02 posle podne »
Ova dva Maverova stapa su mi jako zanimljiva.E sad Elit je do sada proveren a o ovom novom modelu ne mogu konkretno nista da nadjem.Pa cak ni kako izgleda ceo stap   :)

Van mreže Cane

• Početnik
  • *
Odg: Maver Elite & Maver MV-R
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2018, 00:03:27 pre podne »
Da li neko zna nesto o MV-R modelu.I sta mislite koja bi bolja kupovina bila izmedju ova dva stapa?

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2018, 10:43:12 pre podne »
Veom su zanimljivi trikovi kojima se sada služe. Nova moda nastupa među proizvođačima. Umesto da nas bombarduju video snimcima novih štapova u akciji. Novi ternd je da nas drže u neizvesnosti.
Guru treba da izbaci seriju aventus. O štapu se ne zna ništa, osim da će imati fuji opremu,provodnike sigurno,ako ne i halter. Novi markentiški trik, izgleda da žele da nas drže u neizvesnosti, igraju na radoznalost i nestrpljenje.
imam zenu kao mrenu

Van mreže Cane

• Početnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2018, 17:04:08 posle podne »
Dobio sam informaciju neku da je to zamena za Elita i Powerlighta posto se vise ne proizvode.
E sad mene zanima da li su ti stapovi medium light ili medium?
Pricao sam sa deckom koji se takmici i ima 4 elita.Bez obzira na to sto pise 90g kaze da je to nekih 60g pravih.Mislio je na model od 12ft.

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2018, 20:53:01 posle podne »
Uopšte nije bitno dali je ML ili M. Bitno je da ti legne,da ti se zalepi za ruku. A naj bitnije je da pecaš!
imam zenu kao mrenu

Van mreže bimba

• Početnik
  • *
« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2018, 21:48:37 posle podne »
po meni je značajno da ima širok izbor vrhova, od 0,5oz (lite) pa nadalje. nervira me kod novih modela što te oznake počinju da izbacuju iz upotrebe (sve više proizvodjača idu na oznake vrhova sa lite, medium i hard) što govori u prilog onome da svaki štap treba uzeti u ruku a tek prosle probe na vodi se stvori prava slika. Sve u svemu preživećemo i ove nove modne trendove na ovaj ili onaj način.

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2018, 11:31:52 pre podne »
Kod nekih proizvođača, postoji ponuda dopunskih vrhova.
Štap dolazi sa dva vrha,a možeš dokupiti vrhove druge osetljivosti. Kad sam smišljao set, bilo mi je veoma bitno da su svi vrhovi istog prečnika,2,2 mm. Sad imam bezbroj kombinacija, od pikera do 75 gramca svi su 2,2 mm. Četri štapa,pa kombinujem šta mi i kad odgovara.
imam zenu kao mrenu