Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Daiwa windcast - reklamacija Formax Store  (Pročitano 1170 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže laki

• Global Moderator
Odg: Daiwa windcast - reklamacija Formax Store
« Odgovor #45 poslato: Novembar 10, 2017, 13:44:42 posle podne »
Moгу ти помоћи, само око челенџера 100гр 13 фита. Можда нисам права особа за то,прилично сам пристрастан,кад је гарболино у питању. Мени тај бланк савршено лежи!

Kao neko ko mrzi Garbolina i kome leže mekši štapovi, totalno se slažem da je Garbolino precenjen  rofl

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #46 poslato: Novembar 10, 2017, 15:52:49 posle podne »
Laki,Laki, nema potrbe da mrziš, nešto što ti se ne sviđa.  :upravusi
Ninoslav Žagar je opisao odlike vrhunskih fider štapova, u jednom sjajnom tekstu,koji bi svaki fideraš trebalo da je pročitao.
Ako nije, ima još vremena:
http://ninoslav-zagar.com/index.php/clanci/13-izbor-prvog-feedera
Čelendžer je daleko od vrhunskih štapova, uvek ima bolje i skuplje. Čelendžer veoma liči, na ono što je Žagi opisao u svom tekstu. Prevashodno mislim na odlike blanka. Ako si pod "precenjen" mislio na novac,saglasan sam da bi mogao biti jeftiniji, kao i većina ribolovne opreme. Bez 100 jura, ne može se kupiti valjan štap.
Nemoj se nervirati,mrzeti, to ne liči jednom ribolovcu! Ribolov je rekreacija,odmor,adrenalin,nadmetanje,sport... Po meni osećanja, kao što su mržnja i bes, ne bi trebalo da imaju mesta u ribolovu.
imam zenu kao mrenu

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #47 poslato: Novembar 10, 2017, 16:54:59 posle podne »
O ukusima ne vredi raspravljati  cheers i treba da smo različiti. Da smo isti, ne bi bilo zanimljivo

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #48 poslato: Novembar 13, 2017, 08:38:07 pre podne »
It wasn't ment to be interesting$ It was ment to be hard and suffering and it"s called life! Life's a bitch and then you die!

Али, да се испод 100€ не може купити ваљани штап - е ту се не слажем. За 60-70-80€ има јако лепих штапова да се купи. Не врхунских, наравно, али сви ти штапови од 150-200€ нису 2,5-3 пута бољи од ових за рецимо 70€. За остатак новца само добијамо евентуално 10-20г лакши штап и прескупу налепницу имена бренда.
А ако некоме тух 10-20г тежине представља проблем - тај је или женетина или би требало да се бави филателијом, скупљањем салвета, значака, голубарством, ... и нека батали пецање. Сад, пази молим те, некоме је тежак штап од 250г али му није тешка столица од 6 кила, торбекања са хранилицама од 5+ кила, и сав остали прибор. Да простите - свирање курцу!
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže slobodans

• Sr. Member
« Odgovor #49 poslato: Novembar 13, 2017, 09:12:42 pre podne »
Sto se mene tice najbolji stap koji sam ikada kupio je AbysX 2,7m
Daive i Tubertini sam placao duplo. Ali mi nisu donele ni blizu toliko meraka koliko ova cackalica.

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #50 poslato: Novembar 13, 2017, 12:04:09 posle podne »
Stolica 6kg  haha haha haha bravo thumbup
Moja platforma je imala 12 kg,kad je napunim hranajama i koju kilu više. Jedino je nisam nosio ceo dan na leđima, od kola do mesta i obratno.
Kad sam aktivan, zabacujem na 2-3 minuta, neki put i češće. Držati takav tempo,2,3,4,5 sati,počinje da se oseća razlika između 250 i 180 grama + mašinica. Možda sam zastranio,možda je do posla kojim se bavim. lakši štap mi veoma godi. Mislim da onaj ko kucka po tastaturi 8 sati i onaj ko se rve sa zarđalim vijcima M 24, nemogu imati isti rezon. Neko ko je nosio kutije u magacinu i neko ko diže samo hemijsku olovku,ne gledaju na stvari iz istog ugla. Toliko o ženskim hormonima.
Mislim da ne aktivnost,lenjost,zveranje okolo, nemaju šta da traže u fider ribolovu. Ko zabacuje na pola sata,pravac u šarandžije ili nek kupi germine,kulju u spiralnu hranilicu... :pecanje lol lol lol
imam zenu kao mrenu

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #51 poslato: Novembar 13, 2017, 14:52:23 posle podne »
Тим пре би онај ко се рве са зарђалим вијцима и носи кутије по магацину требало да има и више снаге и кондиције и да не примети разлику од 70г.
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #52 poslato: Novembar 13, 2017, 19:24:17 posle podne »
Verovatno da se proizvođači utrkuju,da naprave lakši štap, da privuku žene u ribolov.
Haj modus karboni, i ostale novotarije, možda naprave i neki roze za nas slabašne.  lol lol lol
Svaka roba ima svog kupca, i etiketa i niža cena. Poštujem obe opcije,prema želji i mogućnosti.
No niko me neće ubediti da dač master nije 100 puta bolji od štapa od 80 evra. Pa etiketa ili ne na vodi se sve pokaže.
imam zenu kao mrenu

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #53 poslato: Novembar 13, 2017, 20:07:14 posle podne »
Onu temu sam podelio na dve, sad ovu moram da delim na pet delova! Dajte ljudi, ima 200 tema, pišite gde šta pripada ili zaključavam ovu