Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Daiwa windcast  (Pročitano 1742 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
Daiwa windcast
« poslato: Mart 26, 2017, 22:59:53 posle podne »
Otvorih ja jos jednu temu :), nadam se da necete zameriti, sta cu kad volim da se konsultujem pre nego sto nesto pazarim.
Gledao, prodrmao i uzivao 80gr i 120gr, ne znam kako mi je ovaj stap promakao, posle toliko trazenja,gledanja,probanja... mislim da mi ovaj najbolje lezi.
Voleo bih jos samo da mi vi iskusniji potvrdite, da li je ovaj stap stvarno tako dobar i da li vredi te pare?
I da, ne mogu da se odlucim izmedju 80 i 120, najvise cu pecati na Tamisu i Tisi?
Ja se stvarno jos jednom izvinjavam ako sam malo dosadan. Hvala

Van mreže miki no swear

• Premium Member
Odg: Daiwa windcast
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2017, 08:52:43 pre podne »
Ako misliš na ove nove serije windkast metod fider ja imam 80 gramca. Pecao sam 2 puta sa njim na Savi i za sada sam prezadovoljan.  Odlična detekcija, lep tanak blank. Dosta paraboličan kad zakačiš nešto, sa druge strane ne savija se u toku (0,18 osnovni). I tako, sve u svemu preporuka...

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2017, 09:56:30 pre podne »
Hvala Miki, da mislim na tu novu seriju. Nego vidim da ima i method feeder windcast, sad sam se malo zbunio ne znam sta sam gledao. Znaci od 80 gr bi bilo sasvim dovoljno?

Van mreže miki no swear

• Premium Member
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2017, 13:58:19 posle podne »
Vidi Lock, ja sam ti za metod i pisao da ne bude nesporazuma.
Da li ti je 80 grama dovoljno to je već druga stvar. Ja sam ti pisao za moj metod windkast koji je 80 gramac. A gde ćeš ti da pecaš sa njim i šta očekuješ, tj. kakav štap voliš to je već drugo pitanje i mnogo širok pojam...

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2017, 16:38:50 posle podne »
Razumeli smo se Miki, nego sad nisam siguran sta sam gledao obican ili method, a sto se tice gramaze ja onako na glas :) kad je dobar za Savu, onda je i za Tamis 100%.
Hvala ti jos jednom.

Van mreže Kinez

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #5 poslato: April 15, 2017, 10:29:05 pre podne »
Imam i ja od medavno windcast metod 80g. 3.60m. Tezina stapa 185g. Savrsenstvo. Neki dan na komercijali sarance od 3, 2 kg. Miilina.