Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Browning black viper 3.60 80g  (Pročitano 775 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
Browning black viper 3.60 80g
« poslato: Mart 12, 2017, 21:04:49 posle podne »
Jel neko koristi navedeni stap, izgleda brutalno, ali u ruci je nekako ajd da kazem motkast, voleo bih da cujem vasa misljenja. Hvala

Van mreže laki

• Global Moderator
Odg: Browning black viper 3.60 80g
« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2017, 11:09:24 pre podne »
za slobodna pecanja pa i takmicenja ni jedan stap preko 100e nije dostojan te cene. cuj, 20 000 u formaxu ostaviti za neki stap sto izgleda "brutalno" je porez da ne kazem na sta.

imas mnooogo 80ro gramaca koji za 100e vrse bolje posao nego browning, milo, garbolino itd marke

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2017, 18:25:41 posle podne »
Laki slazem se u potpunosti, ali se izgleda nismo razumeli. Ja sam pitao zasto takav vrhunski stap meni ne lezi u ruci, da li ja tu negde gresim ili...
Inace meni se stap stvarno svideo (ako mi se srap ne svidi na oko dzabe i da je najbolji, ja ga necu kupiti, sta cu takav sam).

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2017, 19:47:26 posle podne »
ko je rekao da je vrhunski  :o zato sto je 20 000? zato sto je browning? drmao sam 10 njihovih stapova u Budimpesti na sajmu, svi su bili blagi uzas! tako da mislim da je tvoja procena dosta realna

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2017, 20:16:31 posle podne »
E pa to je onda druga prica, mislio sam da je stap jedan od boljih, ponavljam da sam ja pocetnik i da nemam mogo iskustva, otud i ovakva pitanja.
Inace opredelio sam se za Maver Abyss, za koji dan cu ga kupiti, a naravno merkam i ove skuplje, za sledecu kupovinu.
Hvala Laki

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2017, 15:47:31 posle podne »
Морам признати да се слажем са Лакијем и да сам свестан да ће ово изазвати негодовање многих којиово читају, али мени се чак ни она онолико (пре)хваљена Сфера од Браунинга није свидела!
Можда је рукохвар генијално урађен (мени се то понајвише, ако не и једино то) свидело на штапу. Сам бланк је... па не знам, виђао сам и боље Формакс бланкове!

@Lock - а који Абис је у питању? Онај нови, прошлогодишњи или онај старији?
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2017, 16:15:12 posle podne »
Abyss x, to je ako se ne varam novi. Pa nema sta da se ljudi ljute, ukusi su razliciti, ja recimo za varalicarenje koristim iskljucivo daiwu, ali mi se njeni feederi ne svidjaju (barem oni koji su meni pristupacni).
Isto sam gledao shimano aernos i on mi je slican kao black viper.

Van mreže Ale

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2017, 21:08:54 posle podne »
Ja tražio stari trodelni Abyss od 3,6m, a dobio novi iz Nesko ribolova. Otprilike pre mesec dana. I ovaj novi je dobar, isproban i po lepom vremenu i po najgorem vetru. Nema neke bitne razlike u odnosu na prethodnu seriju, stvarno dobar štap.

Van mreže Lock

• Početnik
  • *
« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2017, 21:56:24 posle podne »
Hvala svima na pomoci, izvestavam vas o utiscima cim ga isprobam na vodi.