Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Dozvole za rekreativni ribolov 2017.  (Pročitano 465 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dare

• Administrator
  • Pametniji, ne popuštajte više...propadosmo načisto
    • Feeder Fishing Team
Dozvole za rekreativni ribolov 2017.
« poslato: Februar 02, 2017, 13:55:07 posle podne »
Mogu da se pohvalim sa ovogodišnjom dozvolom ali i da malo kudim pojedina udruženja.

Ribolovačko društvo Zvezdara naplaćuje 500 dinara preko onih i ovako visokih 6000 kao članarinu i ako im je od ministarstva to zabranjeno. Pošto sam ih "napušio", otišao sam u Njegoševu 44, Srbijašume turistička agencija i sa vrlo ljubaznom gospođom sve završio za 6000. Tako da, nemojte bacati novce i plaćati neke članarine sem ako to ne želite, samo prošetajte do bilo koje ekspoziture Srbijašuma i završite sve kao ljudi.

Van mreže NešaBg

• Početnik
  • *
Odg: Dozvole za rekreativni ribolov 2017.
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2017, 11:04:29 pre podne »
Tačno tako. Plaćanje članarine nije obavezno ali se pojedina udruženja s tim još nisu pomirila pa još uvek insistiraju na plaćanju članarine uz godišnju dozvolu.

Van mreže vlada.gajić

• Punjač hranilice
  • **
  • Feeder-forever.
Odg: Dozvole za rekreativni ribolov 2017.
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2017, 11:13:25 pre podne »
Hvala "dare"na ovom obaveštenju,ali vidiš ja to nisam znao kao ni većina nas jer je predsednik društva prvo tražio članarinu pa tek onda ti dao dozvolu.(čovek računa kad ide june neka ide i uže)Tako je bilo kod mene.I jesmo junad.Pozdrav i hvala ti još jedanput.Bistro na vodi.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2017, 11:16:31 pre podne vlada.gajić »
Strpljenje je umetnost nadanja.