Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Carp Pro фидер столица  (Pročitano 1409 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bimba

• Početnik
  • *
Odg: Carp Pro фидер столица
« Odgovor #15 poslato: Mart 21, 2018, 13:15:22 posle podne »
Meni nije problem Juzna morava i okolna jezera. obala je vise manje pitoma i nije toliko zahtevna ali kad odemo (a bude to vise, manje oko pet vikenda za sezonu) na kanal kod Kajtasova onda treba i mora stolica. Obala od velikog kamenja, boravi se ceo vikend u jedno mesto pa kad dodjem kuci kao da nisam bio na pecanje nego da sam radio na gradjevinu. Sve u svemu moram da nabavim stolicu koja je odgovarajuca za taj teren. Pecanje je pre svega zadovoljstvo pa sve ostalo.

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #16 poslato: Mart 22, 2018, 18:19:20 posle podne »
Рално, то је њесра столица! Ем не можеш никакав додатак (без неког буџења) на њу да туриш, ем је слабашна. Погледај део платна код завршетка хоризонталне горње шипке. Ту се скупљају силе када седнеш на њу и теже да пробију тај "џеп" од платна. То није за људе од 80+ кила. Надаље, ногице... Шапе су преуске и утонуће чак и на најјтврђем терену. Значи да ћеш морати да се позиционираш цца 3 метра од воде, минимум. Надаље, увек ће ти, и по мааалој косини претендовати да се "поклони" са све тобом на њој. Значи - наглавачке у воду. Ово је столица за двориште и башту - не за пецање. Поготову фидер. Добра је као друга столица за камповање, кад се окупите око ватре, стола, ... А чак није ни за спавање добра! Низак наслон - умарају се леђа. Надаље - спојеви су са поп нитнама које се релативно брзо или изједу или урежу у релативно танке шипке од конструкције.
Ако баш немаш кинту или имаш 65 кила и 160 сантима и пецаш на бетонском кеју, онда може. Или, као што рекох, за другу столицу за "под 'ладовинку". За фидерисање, и то активно - избегнути!
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže nslemi

• Početnik
  • *
« Odgovor #17 poslato: April 16, 2018, 11:56:48 pre podne »
Istu takvu sam pre tri godine uzeo kod Kineza za tri crvene.Izdrzljiva jeste ,sada je nosim kad zena ide samnom na pecanje.Nije se nista pokidalo ili slomilo samo od sebe a ja sam 190 i 120 kg.Sve ostalo nije za preporuku,neudobna ,niska i nijedan dodatak ne pase.Kamp varijanta.

Van mreže bimba

• Početnik
  • *
« Odgovor #18 poslato: Jun 26, 2018, 11:43:38 pre podne »

Jezero Celije nedelja 24.06.2018 stolica se pokazala kao pun pogodak. Udobna, bar meni nasloni za ruke nisu smetali, ali je opasno ako je stavis u polulezeci polozaj oce da se oci same sklapaju. :D