Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Sensans hrane - Explosive Bream  (Pročitano 496 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
Sensans hrane - Explosive Bream
« poslato: Avgust 17, 2016, 21:36:54 posle podne »
Probah do sada na, ni sam ne znam tačno broj, mnooogo raznih hrana na raznim vodama da pecam, ali nigde nisam video toliku razliku i nisam osetio toliko samopouzdanje u fiderisanju kao kad sam koristio hranu iz naslova.
Ovo je tipična univerzalna hrana francuskog giganta u proizvodnji hrane. Ova hrana ne samo da drži deveriku na hrani dosta dugo, već u sebi ima sastojke koja privlači drugu krupnu ribu, pre svega šarana  i babušku.

Uvek za nijansu daje krupniju ribu od kolega sa kojima sam pecao čak i onda kad se ne dodaju partikle u nju.

Uz dodatak Sensas prezle i Sensas Pastanćino (hlebnih mrvica) pravi kombinaciju prosto neodoljivu za sve što pliva u okolini. I to ne samo u neposrednoj okolini nego i poprilično daleko. Idealna kombinacija za satjaće i sporotekuće vode!  thumbup
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže limbo

• Početnik
  • *
Odg: Sensans hrane - Explosive Bream
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2016, 23:22:39 posle podne »
koliko si je razblazio Ady.predlog jednog takmicara u plovku mi je da je razblazim 1\3 u korist  zemlje.nisam koristio nikad sem par pokusaja u pravljenju vocne boile .

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2016, 09:02:02 pre podne »
Zavisi od nekoliko faktora to, koliko ćeš je "razblažiti". Doba godine, vrste vode, jačine i dubine vode, intenziteta hranjenja ribe, gde se nalazi riba u početku pecanja itd., itd...
Generalno, nikad tačno ne odmeravam koliko je to zemlje koliko ubacujem. Nakvasim jednu količinu koja je otprilike 2 ili 3 x veća od količine hrane (često ne iskoristim celu kesu Explosive-a pa onda ni ne stavim svu zemlju - tipično je kada pecam na stajaćim vodama sa malim hranilicama - "prcvoljcima" od 10 ili 15g). Najčešće je to nekih 1 : 1, 1 : 1,5 do 1 : 2. Vrlo retko idem na više od toga, ali sam i ja čuo čak i ekstremnije odnose, s tim da nisam još probao.
« Poslednja izmena: Decembar 19, 2016, 20:27:41 posle podne Ady »
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže joleeee_feeder

• Premium Member
« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2016, 22:36:31 posle podne »
Mnogo dobra primama, nema šta! Može i 1:4 bez problema i može da se kombinuje sa dosta ostalih Sensas primama.
« Poslednja izmena: Decembar 19, 2016, 20:28:34 posle podne Ady »