Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Stolice  (Pročitano 67675 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DVD-RW

• Glistokopač
  • *
Odg: Stolice
« Odgovor #225 poslato: Maj 13, 2019, 16:05:25 posle podne »
Vaše mišljenje, koja je bolja, udobnija i kvalitetnija  za ribolov feederom. Zašto je ova druga stolica sa slike skuplja od prve.

https://imgur.com/E0GgGZD

https://imgur.com/0bpFLja

« Poslednja izmena: Maj 13, 2019, 16:28:44 posle podne DVD-RW »

Van mreže babuskar

• Premium Member
  • Najveće znanje je znati da nešto ne znaš
« Odgovor #226 poslato: Maj 14, 2019, 09:34:32 pre podne »
Kod kupovine stolice, prvo obrati pažnju na to kakvo je tvoje pecanje. Dali si aktivan ribolovac,koji kad riba neće, menja,radi,traži,kombinuje. Ako spadaš u tu grupu, preporučio bih ti stolicu na slici 2. Ako pa spadaš u one koji će zadremati kad riba nije aktivna, onda stolica sa slike 1.
Kada bih morao da se odlučim između ove dve, a da nemam druge mogućnosti, stolica sa slike 2 bi bio moj izbor.
Prvo lakša je za transport, drugo kad pecaš na strmini možeš podesiti visinu zadnjih nogu, treće montaža fider arma, četvrto možeš dokupiti pedalinu,ili da je neko napravi,veoma korisna stvar, kad je hladno,mokro,blatnjavo,noge su iznad na suvom! Ako pak ideš na ravne komercijale,gde dremaš čekajući šarana,onda je konfor na strani stolice sa gornje slike.
imam zenu kao mrenu

Van mreže zoran022

• Sr. Member
« Odgovor #227 poslato: Maj 14, 2019, 11:08:14 pre podne »
Ja bih dodao nešto u vezi izbora između ovih tipova stolica ... Ukoliko si aktivan fideraš, pecaš intenzivno nekoliko sati ili se i takmičiš pomalo, onda definitivno ova kojoj je prednost dao kolega u prethodnom postu. Ali, ako nisi takav, već si više rekreativac, sa nevelikim imperativom hvatanja ribica po svaku cenu, onda definitivno ova u kojoj možeš biti malo ležerniji. Čudo jedno koliko je blagotvorno nasloniti se ponekad i odmoriti makar par minuta  :)
Ja lično, sa mojim načinom pecanja, prvenstveno fiderom, izabrao bih ovu komotniju, sa udobnijim naslonom za leđa i koja generalno zauzima manje mesta u transportu a i lakša je za cimanje  :)

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #228 poslato: Maj 15, 2019, 08:59:03 pre podne »
Zaboravih da dodam, jeftina koka čorba za plot.
Bilo da biraš udobnu ili "brzu" stolicu, odvoj malo više para.
Sigirno ne želiš često kupovati stolice, od jeftine ne možeš očekivati kvalitet. Lako se može desiti, da sledeće sezone bude opet isto pitanje, koju stolicu da kupim. :) ;)
imam zenu kao mrenu

Van mreže DVD-RW

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #229 poslato: Maj 15, 2019, 11:11:50 pre podne »
Odlučio sam se za ovu crnu jel pecam sa feeder štapom i bolja je za transport. Naručena je pa čekam da dođe. clap :pecanje

Van mreže zankiki

• Administrator
« Odgovor #230 poslato: Maj 15, 2019, 11:25:27 pre podne »
Ja imam ovakvu već 10-ak godina i izdržava sve moje hirove!

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #231 poslato: Maj 17, 2019, 08:35:32 pre podne »
Ако имаш више од 80 кила - кец к'о врата!
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže babuskar

• Premium Member
« Odgovor #232 poslato: Maj 19, 2019, 09:12:47 pre podne »
Kec kao u kladionici ili kec kao u školi?  haha
imam zenu kao mrenu