Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Did you miss your activation email?

Autor Tema: Tura na mene (predstavite se ovde)  (Pročitano 71495 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dulebrocan

• Glistokopač
  • *
Odg: Tura na mene (predstavite se ovde)
« Odgovor #720 poslato: Januar 16, 2018, 16:57:27 posle podne »
Pozdrav svima. Zovem se Dušan,iz Novo Bečeja sam.
Zainteresovan sam za pecanje feederom i nadam se da će mi ova tehnika ribolova doneti puno radosti i novih drugara.
Odrastao sam pored Tise i kanala DTD.
Za početak sam kupio štap maver genesis pro xd,130gr i 3,6m dužine.
Želim da učim što više a i pružiti pomoć ako je moguće.
Pozdrav sa Tise.

Van mreže slobodans

• Sr. Member
« Odgovor #721 poslato: Januar 17, 2018, 08:46:02 pre podne »
Dobrodosao Dule.  :hi

Van mreže zoran 64

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #722 poslato: Januar 23, 2018, 10:38:11 pre podne »
pozdrav svima,zovem se zoran,53god,zivim na miljakovcu,30 god.na vodi i pored vode ali prvi put feeder.za nedelju dana prisustva na forumu trudio sam se da iscitam sadrzaje koji pocetnika zanimaju,pokusao da formiram ideju kako ce izgledati moj prvi feeder izlazak na vodu,sastavio neku sliku u glavi i ne mogu da docekam dan za realizaciju.naravno,kao svaki pocetnik imam milion pitanja,za sada molim ako neko ima iskustva sa stapom daiwa castizm feeder 3,90 120gr da mi ih prenese u kratkim crtama.hvala

Van mreže laki

• Global Moderator
« Odgovor #723 poslato: Januar 25, 2018, 09:51:19 pre podne »
Treći put pitate za štap, nema potrebe, ako vam nisu prvih dva puta odgovorili neće ni sad. Štap je jak, stvoren je za jače vode i veće hranilice. Niti ste rekli gde pecate, niti bilo koji drugi podatak. Ne znam ko poklanja stapove od 20 000 din, ali verovatno je to ono što vama ne treba ali dok ne kažete gde pecate, ništa vam se ne može pomoći. Otpecajte ovu sezonu sa njim, vidite šta vam treba, naučite tehniku, gledajte YT kako to rade majstori, čitajte forum pa se čujemo u galeriji ulova. Poz

« Poslednja izmena: Januar 25, 2018, 09:54:39 pre podne laki »

Van mreže rile

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #724 poslato: Februar 04, 2018, 20:44:24 posle podne »
Ajde da se javim i ovde! Ja sam pozvao turu ali nisam siguran da li sam ušao u kafanu? Pa ako neko može da pomogne?

Van mreže Ady

• Administrator
  • Ko drugom jamu kopa, trećom garant potpisuje!
« Odgovor #725 poslato: Mart 22, 2018, 18:37:09 posle podne »
 thumbup
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen!

Van mreže Hargas

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #726 poslato: Mart 28, 2018, 23:03:32 posle podne »
Pozdrav svima. Zovem se Harun, iz Novog Pazara sam. Feeder ribolovom se bavim dve godine. Pretežno pecam na jezeru Gazivode. Nadam se dobrom druženju cheers
« Poslednja izmena: Mart 29, 2018, 02:58:26 pre podne laki »

Van mreže slobodans

• Sr. Member
« Odgovor #727 poslato: Mart 29, 2018, 08:52:03 pre podne »
Pozdrav i dobrodosao :)

Van mreže Sassa

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #728 poslato: April 28, 2018, 21:44:33 posle podne »
Saša, Zemun polje. Varaličar u ostavci i novopečeni fideraš.
Pozdrav za sve ovde prisutne!

Van mreže LemiDrina41

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #729 poslato: Jul 22, 2018, 12:57:25 posle podne »
Pozdrav svima  cheers
Moje ima je Mile i zivim pored jedne od najlepsih reka,Drina,moja velika miljenica.
Ja nemam iskustva sa feeder ribolovom ali gledajuci kolege kako pecaju i kako uzivaju,taj nacin ribolova me sve vise i vise privlaci!
Cak sta vise,jedva cekam da uzmem neku feeder stolicu stap masinu i da pobegnem na vodu.  :pecanje
Kao sto rekoh pocetnih sam i necu zureti sa kupovinom pribora,hocu da iscitam sve vase teme siguran sam da ima jako dobrih saveta za odabir kvalitetnog stapa za reku kao sto je Drina,masinicu,a posebno se radujem tekstovima o feeder stolicamna i raznim dodatcima, :cvik
Ja sam varalicar ali feeder me tako privlaci da to nije bas normalno  lol :upravusi rofl
Toliko od mene,ako neki kolega ima koji peca na Drini i ima neki savet za stap,masinicu,stolicu i voljan je da to podeli neka mi slobodno posalje pm.
Bistro i zivi mi i zdravi bili  cheers

Van mreže obradmiki

• Premium Member
« Odgovor #730 poslato: Jul 23, 2018, 21:24:25 posle podne »
Poz Mile i dobro dosao medju feederase! :hi
miki

Van mreže Neso

• Glistokopač
  • *
« Odgovor #731 poslato: Septembar 05, 2018, 10:42:35 pre podne »
Pozdrav drugari.Ja sam Nenad iz Tetova (mkd)52 godine .Tek sad videh ovu temu za prestavljanje :-[Zamolio bih za misljenje o ovom stapu Okuma Ceymar Feeder 13′ 390cm , 40-80gr  .Nemam iskustva u feeder ribolovu a dobio Sam I'm ovaj stap na poklon.Jest da se poklonu ne gleda u "zube"Ali hocu da znam kakvu alatku imam u rukama.Pecam vec veoma dugo plovkom I sarane kada imam vremena(Malo dalje su saranske vode)a pre no sto Sam se uclanio na forum dosta toga sam procitao I pokupio neku osnovu za feeder ribolov I izgleda da sam se "navukao"tako da sada prepravljam dodajem potrebno saranskoj stolici ,drzace ..... :pecanje